Wyższy zysk i negocjowane stawki w MultiBanku

MultiBank podniósł oprocentowanie lokaty jednodniowej, a dla klientów Aquarius przygotował wyższe, negocjowane stawki wybranych produktów depozytowych.

Po podwyżce oprocentowanie lokaty jednodniowej dla klientów Aquarius (osób zamożnych, stanowiących grupę docelową banku) wynosi 4 proc., co jest odpowiednikiem 4,94 proc. na tradycyjnej lokacie, od której pobierany jest podatek od dochodów kapitałowych. Natomiast dla klientów posiadających MultiKonta Ja, My lub Jestem, nowa stawka ustalona została na poziomie 3 proc. w skali roku, czyli 3,70 proc. na tradycyjnej lokacie.

- Jednocześnie MultiBank podwyższył negocjowane parametry depozytów dla klientów, których aktywa zgromadzone w banku (ulokowane na lokatach, rachunkach oszczędnościowych i maklerskich oraz w funduszach inwestycyjnych), wynoszą łącznie min. 200 tys. zł. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od posiadanej relacji z bankiem. Szeroka współpraca pozwala na uzyskanie stawek istotnie wyższych od standardowych parametrów oferty depozytowej banku - mówi Monika Chwiedziewicz, odpowiedzialna za ofertę depozytową i inwestycyjną MultiBanku i mBanku.

Produkty finansowe