Najlepszy kredyt hipoteczny w złotych z pakietem w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski zajął I miejsce w rankingu kredytów hipotecznych w złotych z pakietem produktów dodatkowych. Ranking przygotowali analitycy Money.pl.

Money.pl przeanalizował dostępne na rynku oferty kredytów hipotecznych w 25 bankach. Analizowano oferty kredytowe dla małżeństwa z dzieckiem, zarabiającego 6 tysięcy złotych netto na umowie o pracę na czas nieokreślony, które zamierza kupić mieszkanie za 300 tysięcy złotych z 10 procentowym wkładem własnym.

Zgodnie z rankingiem, najlepszą ofertę kredytu hipotecznego przy zakupie produktów dodatkowych ma ING Bank Śląski. Bank oprócz niskiej raty oferuje bardzo dobre warunki - aby zapewnić sobie korzystną spłatę kredytu w ING, wystarczy założyć bezpłatne konto.

Osoby, które na dzień podpisania umowy o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać (oprócz opcji „Obniżenie marży" o 0,6 pkt. proc.) także z wariantu „0% prowizji" za udzielenie produktu hipotecznego. Niezależnie od wybranej oferty, bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą częściową oraz całkowitą spłatę kredytu. Oferty „Obniżenie marży” i „0% prowizji” nie łączą się.

Oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, bank oferuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. W ramach oferty ING Banku Śląskiego, doradcy dojeżdżają na spotkanie z klientem bezpłatnie, na terenie całego kraju i pomagają:
wypełnić wniosek hipoteczny,
uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki.

 

źródło: ING Bank Śląski

Produkty finansowe