ING szuka Ambasadorów Internetu

ING Bank Śląski rozpoczął poszukiwania Ambasadorów Internetu, którzy podczas tegorocznych wakacji będą udowadniać, że „internetowi mają lepiej”. Osoby wyłonione w konkursie prowadzonym za pośrednictwem portalu Facebook, ING zabierze na wyprawę po nadbałtyckich strefach darmowego internetu.

Aby wziąć udział w konkursie na Ambasadora Internetu ING, należy zgłosić swoją kandydaturę przez aplikację konkursową na profilu banku na Facebooku oraz uzasadnić, dlaczego jest się „internetowym”. Dwunastu najwyżej ocenionych uczestników konkursu weźmie udział w drugim etapie zabawy. Zadaniem finalistów będzie przygotowanie 30 sekundowego wideo prezentującego ich „internetowość”. Autorzy czterech najlepszych prac zostaną Ambasadorami Internetu ING. Kandydatury można zgłaszać do 20 lipca b.

Bank zasponsoruje zwycięzcom wyprawę po ING Plażach WIFI, w tym bezpłatny dojazd, noclegi w hotelach oraz 1000 zł kieszonkowego, a także nagrodzi tabletami Samsung GALAXY Tab 2. Czterech laureatów, odwiedzając kolejne miejscowości, będzie prezentować plażowiczom najnowsze i najciekawsze sposoby wykorzystania internetu w różnych sytuacjach.

Strefy darmowego internetu od ING Banku Śląskiego pojawiły się w prestiżowych lokalizacjach w Sopocie, Juracie, Kołobrzegu, Rewalu, Łebie i Ustce. Każda ze stref została wyposażona w namioty, leżaki i pufy, dzięki czemu plażowicze mogą surfować po internecie w komfortowych warunkach i niezależnie od pogody. Akcja trwająca do końca wakacji jest częścią kampanii ING Banku Śląskiego - „WIFI Express”, promującej internetowe Konto Direct.

Produkty finansowe