4.01.2013 Lokata progresywna w Banku BGŻ

Bank BGŻ oferuje klientom 12-miesięczną lokatę progresywną. Nowa propozycja Banku skierowana jest do wszystkich, którzy cenią wysokie zyski oraz dostępność środków.

Oprocentowanie lokaty progresywnej wzrasta z każdym miesiącem i osiąga aż 8 proc. w skali roku w ostatnim miesiącu jej trwania.

– Lokata progresywna pozwala na elastyczne zarządzanie nadwyżkami finansowymi. Jeśli pojawi się potrzeba wypłaty zdeponowanych oszczędności, można to zrobić bez utraty odsetek. Dodatkowym atutem tej oferty jest niski wkład własny, który wynosi tylko 1000 zł – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Lokata progresywna w Banku BGŻ to także gwarancje, że pieniądze klienta już od pierwszego miesiąca wygenerują zysk przewyższający inflację, a więc pozwolą realnie zarobić.

Odsetki od środków pieniężnych zgromadzonych na lokacie progresywnej naliczane są odrębnie dla każdego miesiąca utrzymania lokaty, w wysokości obowiązującej dla danego miesiąca.

Produkty finansowe